Як підібрати меблі

Вибираючи і встановлюючи меблі, важливо пам’ятати, вона не може займати більше, ніж 35-50% всієї кімнати, де буде розташовуватися. Сама «заставлена» зазвичай буває вітальня.

Пам’ятайте, не можна навантажувати меблями житлове приміщення. Інакше вона буде виглядати не естетично, не гарно. В даному випадку складно створити затишок, провести прибирання, підтримати порядок. Велике скупчення меблів утворюють велику кількість важкодоступних для прибирання місць.

Естетичність та зручність ось основні вимоги при визначенні місць постановки меблів. Зручним вважають розташування меблів, що сприяє найкращим умовам відпочинку, виконання різних справ. Необхідно враховувати, телевізор кріпиться трохи вище очей дивиться його людини.

При цьому зручне розташування меблів дає можливість:
• економії місця (за рахунок кріплення телевізора на стіну, відсутність тумби під нього);
• перегляду передач всією сім’єю;
• зробити простір кімнати більш вільним;
• поліпшення постави.

При розташуванні меблів у вітальні кімнаті, слід завжди добиватися відчуття пропорційності і ритмічності. Високі предмети меблів треба розставляти в єдиній частині вітальні (так само як низькі), слід розподіляти їх рівномірно, домагатися враження рівноваги.

Основним критерієм естетичності можна вважати гармонійне поєднання гарнітура меблів з іншими елементами вашого інтер’єру, а саме, картинами, шпалерами, світильниками, килимами та іншим.

Важливо пам’ятати, що необхідно витримати єдиний меблевий стиль в конкретній кімнаті або всієї вашій квартирі. При виборі предметів меблів, треба звертати пильну увагу на естетичні її якості і витриманий стиль.

Меблі  виготовляють в сучасному стилі або під старовину. Сьогодні актуально виготовлення меблів на замовлення, відповідну габаритам кімнати і перевагам господарів. Ця послуга дорога і під силу заможним людям. У цьому є свої переваги: ​​обстановка такої вітальні є неординарною, оригінальною, неповторною.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*