Торгове обладнання та меблі

Торгове обладнання та мебліВиробничо-меблева компанія ТОВ «Сила», засноване ще в 1988 році (раніше кооператив «Сила») створює торгове обладнання та меблі для різних ювелірних магазинів. аптек і оптик, салонів годин, бутиків одягу, торгових точок взуття, магазинів шкіргалантереї і всіх інших магазинів сфери торгівлі.

ТОВ «Сила» накопичило великий досвід у створенні торгово-меблевого обладнання, вітрин, стелажів і прилавків під замовлення. Працювати за індивідуальними проектами орієнтуючись на вимоги українського ринку почали з 1996 року. У разаработке меблів застосовуються найрізноманітніші матеріали (МДФ, натуральне дерево, ПВХ, ДСП, шпон і звичайно ж скло. Завдяки використанню різних матеріалів ми можемо виготовити як недешеву меблі VIP-класу для дорогих бутиків, так і економну але також функціональну і чудову меблі.

Торговельне обладнання: від проекту до реалізації

Відомо, що будь-який підприємець зі сфери торгівлі бажає всіляко збільшити зростання продажів свого товару. Чи звертали ви увагу на торгові точки в великих містах Європи або Америки? Яскраві вогні і великі прозорі вітрини просто заворожують погляд перехожого і просто полонять і заманюють всередину. Правильно і професійно оформлена вітрина і вашого магазину також може волшебнго перетвориться і не відпускати можливих покупців.

Наші професійні дизайнери, тлумачні інженери і досвідчені робітники також зможуть створити меблевий шедевр для вашого магазину під замовлення, згідно з вашими побажаннями і нашого досвіду. Від вас вимагається лише тільки загальні побажання на словах про те що вам потрібно — інше ми реалізуємо самі: від картинки на екрані комп’ютера до реального магазину «під ключ», повністю готового до почати торгівлю. Наші дизайнери-оформлювачі зможуть вам не тільки раціонально вибрати і розташувати вітрини і прилавки, а й візьмуть активну участь в розробці неповторного стилю вашого бутика або магазину.

ТОВ «Сила» виготовляє обладнання для

 • сувенірних відділів та магазинів;
 • бутиків одягу та шкіргалантереї;
 • вітрини та прилавки для годинників;
 • магазинів ювелірних виробів;
 • магазинів і відділів парфумерії;
 • магазинів-аптек і оптики;
 • торгово-виставкові стенди.
  Інші послуги компанії

Обробка скла і дзеркал, і прирізка скла

 • Виготовлення заливних вітражів
 • Зварювальні роботи і виробництво пластмасових виробів
 • Розробка дизайн проектів під замовлення

Компанія «Сила» (Київ) допоможе своїм покупцям і клієнтам підібрати необхідне обладнання для їх комерційної діяльності. , Зробить доставку і монтаж не тільки по Києву і області, а й по регіонах України, дає гарантію, і звичайно ж післягарантійне обслуговування.

Також звертаємо вашу увагу на те, що основною «коник» нашої фірми це проізводствo скляній торгових меблів, вітрин і прилавків і інших скляних стендів і устаткування.