Проектирование дизайна мебели

Дизайн-проект — це сучасний підхід до облаштування інтер’єру. Це ідеї, втілені в проектуванні меблевих композицій. Ми пропонуємо розробити для Вас оригінальні рішення меблевих виробів, вписаних в Ваше приміщення з урахуванням його точних габаритних розмірів і при бажанні здійснити їх. При здійсненні дизайн-проекту максимально враховуються поставлені завдання і побажання. Ви, звичайно ж, можете прийти до нас зі своєю, вже готовою ідеєю, і ми з радістю допоможемо втілити її спочатку у вигляді проектної документації та комп’ютерної графіки, а потім і в реальності.

Робочий ескіз — це промальовані у вільній формі попередній варіант зовнішнього вигляду меблевого виробу. Він може бути реалізований як від руки олівцем, так і в комп’ютерній проектувальної програмі. На робочому ескізі на відміну від візуалізації необхідно вказати ряд технічних моментів. Цю інформацію можна розмістити прямо на ескізі.

  • Габаритні розміри виробу (висота, ширина і глибина).
  • Назва і товщини всіх застосовуваних плитних матеріалів.
  • Список встановлюються меблевих комплектуючих з позначенням на ескізі.
  • Список вбудованої техніки (найменування і габарити).
  • Список декоративних і конструктивних елементів.
  • Принцип відкривання фасадів, включаючи ящики.
  • Вказівка ​​напрямку текстури на корпусах і фасадах.

Створити 3д модель і візуалізацію вироби. Використовуючи виміри і дані з робочого ескізу створюється 3Д модель меблів і візуалізація. Візуалізація — це зображення проектованої меблів в різних ракурсах. Наша компанія робить моделі меблів і візуалізацію в програмах БАЗИС і 3Д Макс. БАЗИС (зліва) потужна програма для проектування меблів. На основі створеної в базис 3Д моделі робиться візуалізація і вся проектно-технічна документація. Мінус її дуже слабкі можливості створення реалістичного зображення, це завдання вирішує 3Д макс (праворуч). Часто замовникам досить візуалізації Базису.

Завдяки такій картинці Ви будете чітко розуміти як впишеться в ваш інтер’єр меблі і якого кольору все таки вибрати фасади.

Проектирование — це ланка ланцюжка створення Дизайн-проекту, що вимагає до себе серйозних тимчасових витрат, професійне ПО і досвід фахівців. Процес проектування безпосередньо пов’язаний з 3Д моделюванням, кресленням і точними розрахунками. Конструктор доводить модель проекту до повної відповідності ідеї до технічного завдання з огляду на всі комунікації і нюанси приміщення. Крім цього завдання конструктора, підготовка пакету документації для виробництва з огляду на його особливості та технології. Предлагаем проектирование штампов и оснастки в Киеве по лучшей цене!

Пакет робочої документації — затверджений компанією пакет документів, в основному це креслення, таблиці і тех.задания. На підставі цих документів замовлення віддається в роботу на виробництво. Ми можемо підготувати документацію відповідну вашому виробництву (наприклад для замовлення деталей на «Вияр»).

Внесення правок до проекту.

Внесення правок на стадії ескізу і візуалізації допустимо, а на стадії вже підготовленого для виробництва проекту, буде коштувати покупкою другого дизайн-проекту.

 

 

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*