Особливості виготовлення меблевого інтер’єру під замовлення

Необхідно сказати, що зараз на споживчому ринку можна знайти різний асортимент меблевих предметів, що істотно призводить до ускладнення вибору. Адже не так легко віддати перевагу чомусь при такому великому виборі. Однак це не говорить про те, що відвідавши всі торгові точки, які займаються продажем меблів, можна вибрати саме той об’єкт (шафа купе, гардеробну, передпокій і т.д.), який зможе підійти власнику будинку в залежності від параметрів вільної площі.

Іноді, стандартна меблі, зможе не підійти по дизайну або за розмірами в конкретне місце квартири. Тому у домовласника залишається один вибір, пов’язаний з придбанням конкретної меблів на замовлення, за індивідуальними розмірами. Такий вихід із ситуації саме на часі.

Разом з цим, саме поняття «меблі на замовлення» не відноситься до настільки вузькому змістом. Сюди можна віднести замовлення готових моделей по каталогами. За таким принципом працюють дилери багатьох італійських кампаній на вітчизняних теренах. Також активно ведеться торгівля за зразками, де ці предмети не виставляються на продаж, а лише приймаються замовлення на виробництво і доставку певних примірників.

Тут представлений широкий спектр комбінації елементів меблевого інтер’єру від індивідуального до групового. В основному, такі меблі варто віднести до стандартного типу. Тому придбання меблів в конкретному салоні враховує лише мінімум переваг замовника у вигляді відповідного відтінку і фасону.

Але якщо потенційний замовник побажає придбати меблевий інтер’єр за індивідуальним проектом, то для вирішення даного завдання необхідно звернутися до спеціалізованим виробництвам. Таких організацій у нас досить багато, так як індивідуальне виробництво меблів стає все актуальнішою. Адже саме тут враховуються всі можливі переваги замовника за кольором, формою і габаритами меблевого виробу.

До корпусного меблевому виробництву можна віднести меблі з широкими функціональними можливостями. В її основі використовується різний листовий матеріал. Сюди можна віднести дерев’яні шафи, фанеру, ДСП і МДФ. В основі корпусів використовуються економічні матеріали. А ось для фасадів, що створюють естетичний вигляд меблевого інтер’єру, застосовується більш ретельна і дорога обробка.

Для виробництва таких меблів досить часто використовувався натуральний масив з дерева. Виряджені в нього фасади мають величезну вагу і примхливі у використанні. Поряд з цим, деревні плити (ДСП), які близько десяти років тому ставилися до другосортного матеріалу, дають можливість втілити в реальність будь-яку конструктивну і дизайнерське рішення. Тому для виробництва меблів часто використовується ДСП (як корпусу) і МДФ (як фасадів).

Декорування ДСП під структуру дерева відбувається завдяки використанню ламінату, а також шпону (надтонкого зрізу дерева) з різними відтінками, квітами і фактурами. МДФ також покривається ламінатом і шпоном, а також глянцевою емаллю, яка імітує блиск металу, тверді якості слонової кістки і тепло шагреневої фактури.

МДФ також дає можливість застосовувати різні технології для його обробки. Завдяки своїй пластичності, може приймати гнуті форми. Це створює широкі можливості для реалізації дизайнерських фантазій в меблевих виробах.
Причин такого частого звернення клієнтів до виробників меблів на замовлення кілька. Сама часта — бажання заповнити нішу в квартирі або кут — вбудованою шафою купе або вбиральні. Так як встановити в нішу готовий, стандартний модуль або цілі конструкції з них впритул без зазорів і щілин, де постійно накопичується пил — неможливо.

Багато фахівців, заявляють про те, що з’явилася ще одна причина, по якій більшість людей користується послугами виробників замовний меблів. Це пов’язано з прагненням замовника створити воістину унікальний інтер’єр у себе в будинку, де можна було використовувати весь свій творчий потенціал і бачення світу.

Досить часто до цього вдаються люди, які фінансово не обмежені житловими умовами і засобами, і все своє житло облаштовують індивідуальної меблями із залученням професійних дизайнерів. Для виробника меблів на замовлення немає ніякої різниці, яку форму створювати — шафа купе, вітальні, бібліотеку або дитячу. Кожну деталь випилюють з великих листових матеріалів за кресленнями архітектора, який в свою чергу орієнтується на малюнок дизайнера. У будь-яких меблів використовується одна і та ж фурнітура, фасади, аксесуари і матеріал для створення каркаса, як правило, ДСП.

Ще одна причина звернення покупців в виробництва спеціалізуються на індивідуальних проектах — бажання оснастити шафа купе або гардеробну різними великою кількістю аксесуарів, що створить оптимальний рівень комфорту у вигляді вішало-підйомників, висувних треків, де можна розмістити краватки, брюки, спідниці, стільникові кошики, висувні аксесуари підставки для взуття або ременів. Це досить часто мотивує потенційного замовника на придбання не готової вироби, а виготовити його на замовлення під свої потреби.

Багато замовників зупиняють свій вибір на замовний меблів тому, що тут представлена ​​більш широка палітра відтінків і фактур, кольорів і покриттів матеріалів, двостулкових чи розсувних дверей. Це дає можливість зробити свій інтер’єр неповторним, чого неможливо домогтися покупкою стандартних меблів.

Зараз, використовуючи послуги таких виробництв, можна замовити будь-меблевий інтер’єр в залежності від конфігурації і функціонального призначення. Однак при цьому є певні обмеження у вигляді формату деревних плит. Але навіть в такому випадку конструктори знаходять вельми оригінальні рішення.

Виготовлення меблів на замовлення безпосередньо впливає на політику собівартості — вона завжди буде дорожче серійного аналога. На політику ціноутворення особливий вплив також надають і інші обставини, куди варто віднести використовувані матеріали, фурнітуру і аксесуари. Рекомендована меблі не підпадає під дешеву цінову нішу. Але якщо якісні характеристики для потенційного замовника важливіше, то варто підготуватися до великих витрат, проте це позитивно відіб’ється зручність, комфорт при використанні меблів в побуті.

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*