Купити прилавки для магазину

Торговое оборудование для часов: витрины, прилавки

Якщо ви займаєтеся торгівлею, то волею-неволею доводиться займатися асортиментом, який необхідно розкласти так, щоб на нього звернули увагу. Ось тут і виходить на перший план торгове обладнання для магазину, зручність і багатофункціональність якого часто допомагає збільшити продажі вашого підприємства. Торгівельні меблі (полки, стійки, стелажі, вітрини, торгові прилавки та ін.) — це «візитна картка» магазину або салону, адже саме по обладнанню в магазині покупець миттєво оцінює його рівень, і якщо ви пропонуєте ювелірні вироби за продуктовим прилавком, то справедливо припустити, що ювелірні вироби далекі від якості.

Прилавки для магазину — розміщуємо правильно

При відносному рівність цін і асортименту, покупець вибере той магазин, де купувати просто зручніше. Значить, при розстановці торгових меблів потрібно врахувати основні чинники, які допоможуть зробити ваш магазин «зручним».
Для початку потрібно забезпечити вільний доступ до товарів, уникаючи вузьких і застійних ділянок. Для того, щоб чергу в касу не блокувала вхід \ вихід у відділ і не закривала торгові вітрини, важливо правильно розташувати касове місце. Не можна забувати і про грамотне планування шляхів руху покупців. Це приверне увагу до потрібних торговим вітрин, стелажів або прилавків, ознайомить покупця з максимальним асортиментом товарів, а значить, і збільшить товарообіг магазину. Щоб товар добре продавався, він повинен привабливо виглядати, при цьому маючи гарну оглядовість, а торгове обладнання в цьому — перший помічник. Звичайно, питання правильної викладки вирішуються в кожному випадку індивідуально, з урахуванням виду товару, форми торгівлі та специфіки приміщення. А ми пропонуємо вирішити ці завдання поєднанням полиць зі скла і ДСП; підбором ширини полиць і відстані між ними (полки регулюються по висоті); використанням похилих полиць на верхніх рівнях стелажів або ступінчастим розташуванням полиць у вітринах і стелажах; додатковим освітленням вітрин і прилавків.

Остаточно завоювати свого покупця вам допоможе така необхідна дрібниця, як місце для упаковки покупок або просто козирок, на який можна поставити сумки при оплаті покупки.

Наші роботи

foto2-1прилавки для сувенироввитрины для сувенировfoto2-4прилавки для магазинуfoto2-7
прилавки для магазинуfoto2-9


prilavki-i-vitriny-2prilavki-i-vitriny-3

Прилавки для магазину: обираємо стиль і колір

повинні забезпечувати можливість розташування найрізноманітнішого товару, тобто вона повинна бути універсальною. Для цього використовуються полки зі скла або ДСП будь-якої товщини, закриті і відкриті накопичувачі, декоративні елементи: козирки, боковини різних форм або фронтони.

При виборі кольороної гами торгового обладнання для магазину (наприклад прилавки и витрины для сувениров) радимо врахувати особливості психології покупця і специфіку товару. Звичайно, це просто наші рекомендації, але, можливо, вони вам будуть корисні. Отже,

  • — дитячі магазини, як правило, яскраві з контрастними кольорами (їх вважають за краще діти);
  • — для аптек традиційними є поєднання білого, зеленого або синього кольорів, іноді з відтінками сірого;
  • — для магазинів косметики та парфумерії кращий однотонний світлий фон з елементами колірного декору, який виступить як обрамлення;
  • — ну а асортимент магазинів з вином, кавою, чаєм прекрасно виглядає на меблів темного кольору.

Все це допомагає покупцеві сформувати позитивне враження про Ваш магазин.

Компанія розробила торгові меблі для салонів, бутиків, супермаркетів і невеликих продуктових магазинів, магазинів аудіо- і побутової техніки; для ювелірних, сувенірних, взуттєвих, парфумерних, книгарень тощо. ООО «Сила» може запропонувати Вам сучасні і якісні торгові прилавки, скляні та глухі вітрини, торговельні стелажі, які забезпечать зручний і приємний вибір товарів, змушуючи покупця затриматися в магазині довше. Крім продажу торгових меблів на замовлення, з цього року ми запускаємо так само складську програму і пропонуємо вам купити готові торгові вітрини і прилавки з ДСП зі складу в Києві абсолютно недорого.

Індивідуальність — ключ до успіху

Якщо ви хочете, щоб ваш магазин дійсно виглядав привабливо і вигідно, не слід покладатися на типові рішення. Наші дизайери впевнені, що магазин подарунків і сувенірів повинен виглядати також оригінально, як і сам подарунок, дивуючи і захоплюючи покупців, а для цього доведеться попрацювати над інтер’єром. У нашому портфоліо жоден дизайн проект не повторюється. Торговельне обладнання для магазинів подарунків і сувенірів виготовляється за індивідуальним замовленням з урахуванням специфіки кожного конкретного магазину. Фотографії з прикладами наших робіт представлені в електронному каталозі. Дизайн проекти сувенірних магазинів ви можете подивитися у нас на сайті

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*