Дизайн сучасної аптеки

Дизайн аптеки

Дизайн аптекиДизайн сучасної аптеки — спосіб об’єднати функціональність і естетичну привабливість, медичну діяльність та роботу по залученню покупців. Проектування зовнішнього вигляду аптечного приміщення починається з вибору кольору стін і обладнання.

Традиційний білий, заспокійливий і розташовує до покупок світло-зелений, строгий і викликає довіру блакитний — в цій колірній гамі оформлені більшість аптек. Використання аптечних вітрин «під дерево» — відмінний спосіб створити в торговому залі затишок. Дизайн повинен передбачати хорошу освітленість приміщення і товарів.

Дизайн і медицина

При проектування торгового обладнання аптеки важливо враховувати специфіку торгівлі. Слід пам’ятати, що аптека — це медична установа, в якому зберігаються і відпускаються лікарські препарати. Проектувальник повинен забезпечити дотримання температурного, світлового і санітарно-епідеміологічного режиму. Аптечне обладнання з інтегрованими холодильними камерами, стандартне рішення дизайнерів фабрики «Віка», дозволяє виграти додаткові квадратні метри.

Безпека персоналу аптеки повинна забезпечуватися наявністю скляних бар’єрів, що перешкоджають поширенню повітряно-крапельних інфекцій. Всі панелі і поверхні в медичних установах обробляються дезінфікуючими розчинами, що необхідно враховувати при проектуванні аптеки.

Дизайн та продажі

Дизайн аптеки повинен враховувати безпосередньо торговельну специфіку цього закладу. Дизайнер планує розташування прилавків, стелажів, каси. Торговельне обладнання для аптеки розставляються і оформляється з урахуванням потреб клієнтів. Правильно розставлені передня лінія вітрин і острівних стелажів допомагають організувати рух покупців по залу таким чином, щоб продемонструвати якомога більше товарів.

Дизайн аптек з використанням торгових вітрин і стелажів від фабрики «ТоргСила» допомагає знайти унікальні рішення, які виділяють ваше торгове приміщення з десятків подібних!

Оставьте первый комментарий

Оставить отзыв

Ваш e-mail (не публикуется).


*